Vitajte v Rozprávkove u Tárajka a Popletajky

MIlí priatelia rozprávok. Milé detičky.

Sme Tárajko a Popletajka, dvaja nerozluční priatelia z krajiny Rozprávkovo.
Precestovali sme celý svet a teraz prichádzame na Slovensko.

Viete, ako spoznáte Tárajka?
Tárajko veľmi často rozpráva, niekedy až tára. V cudzích jazykoch je veľmi šikovný. Ako jediný rozumie rozprávkovej reči našich kamarátov. Zlatá Rybka, Hviezdička z nebíčka a Panda Vanda patria medzi Tárajkových najlepších kamarátov.

A čo Popletajka?
Popletajka je veľmi zručná. Úplne najradšej zo všetkého recituje, pletie vrkoče či rozprávkové šály. Pozná veľa básničiek, pesničiek a tancov, ktoré chce naučiť aj vás, no niekedy sa stane, že to Popletajka trošku popletie. Nevadí, veď mýliť sa je ľudské… však?

Viac zábavných klipov Tárajka a Popletajky nájdete vo video galérii.

Koncerty a predstavenia

Tárajko a Popletajka naživo! Poďte sa s nami zahrať, zaspievať si alebo nájsť stratený poklad. Všetky informácie o našich divadelných predstaveniach aj ponuku koncertov pre mestá, firmy a organizácie nájdete po kliknutí na tlačítko dole.

Najbližšie divadelné predstavenia

Maskoti na prenájom

Maskotov, našich kamarátov z rozprávok môžete nielen vidieť na našich vystúpeniach, ale si ich aj zavolať k vám domov, do škôlky, firmy, ale aj na všetky kultúrne podujatia.

Stačí napísať alebo zavolať. Ponuka maskotov na prenájom je široká. Tešíme sa na stretnutie u vás doma, v škôlke, firme, kdekoľvek si budete želať. 🙂

Zobraziť ponuku maskotov

Eshop

V našom Eshope nájdete plyšové hračky, bábiky Tárajka a Popletajky, vankúšik s motívom oboch postavičiek a taktiež CDčká s pesničkami, ktoré poznáte z divadelných predstavení a kanála YouTube.

Z ponuky vyberáme 3 najobľúbenejšie produkty milých kamarátov Tárajka a Popletajky.
Všetky plyšové hračky, bábiky, vankúšik s motívom oboch postavičiek a tiež CDčká s pesničkami nájdete vo vnútri eshopu.

Prejsť do eshopu

Dvojica plyšových hračiek Tárajko a Popletajka

30,00 

Tárajko a Popletajka potešia všetky detičky aj v podobe plyšových hračiek. A ako dvojicu ich môžete kúpiť ešte výhodnejšie so zľavou. Plyšové hračky sú vhodné na objímanie, hladkanie a hru divadielka a majú rady hry a šibalstvá s deťmi. Ešte k tomu sú aj spoľahlivé a testované na bezpečnosť.

Výška – 30cm

Tárajko a Popletajka eshop

Organizujete podujatie pre deti?

Tárajko a Popletajka spolu s tímom rozprávkových maskotov rozveselia detské očká. O vašom podujatí sa budú ešte dlho šíriť samé chvály.

Tárajko a Popletajka