Tárajko a Popletajka naživo! Turné 7 ROKOV S VAMI

Obľúbení detskí  interpréti Tárajko a Popletajka oslavujú 7 narodeniny/ 7 rokov s Vami a pripravili si pre svojich fanúšikov veľké turné po Slovensku.

Turné 7 ROKOV S VAMI je zostrih najlepších divadelných scénok a videoklipov Tárajka a Popletajky v jednom predstavení, obohatený o najnovšie pesničky a nových rozprávkových kamarátov.

V predstavení uvidíte aj veveričku Odpadkovú Profíčku, Zlatú rybku, Hviezdičku z nebíčka, kamaráta Beťárika, Kung Fu Pandu či mnoho iných.

Nebudú chýbať ani obrovskí maskoti Panda Vanda, Zajko Nebojko a medvedíci Modráčik a Ruženka.

Každé dieťa dostane pri vstupe do sály Darček / Balíček plný prekvapení od Tárajka a Popletajky a partnerov turné, v ktorom nájde:

  • Plyšovú hračku z kolekcie DOBROTKOVO od HYZA
  • Ovocný džúsik CAPRI-SUN
  • Vitamínové doplnky pre deti od STADA / MARŤANKOVIA
  • Hracie kartičky od ALBI
  • Ovocné organické lízanky od YUMEARTH
  • Kufrík „Hurá do školy“ od LIANA (kufrík obsahuje zdravé nápoje LianaVIT a iné prekvapenia pre deti)
  • Detský časopis Enviráčik, Maxík alebo Zvonček od vydavateľstva DAXE
  • Novú veľkú omaľovánku vrátane podpisovej kartičky od TÁRAJKO A POPLETAJKA
  • A mnoho iných prekvapení

Pred predstavením bude pre deti pripravená hracia zóna s animátormi, maskotmi a hrami od ALBI.
Oplatí sa teda prísť na predstavenie skôr.

Po predstavení sa budú môcť detičky odfotiť s hercami pri fotostene a pohodlne sa usadiť na sedacích vakoch od TULI alebo v historickom autíčku od PEDALPLANET.

Poďme spoločne osláviť naše 7 narodeniny!!!
Tešíme sa na všetkých našich fanúšikov, malých aj VEĽKÝCH.
Vaši kamaráti Tárajko a Popletajka
Zakúpiť vstupenku

Súkromné koncerty a divadelné predstavenia na mieru

Tárajko a popletajka vytvorili niekoľko zaujímavých koncertov a predstavení. Navštíviť spolu môžeme rozprávkovo, alebo sa môžeme vybrať hľadať stratený pirátsky poklad. Vyberte si variant, ktorý sa vám najviac páči.

Hľadanie strateného pirátskeho pokladu

V predstavení plnom napätia, zábavných situácií, pesničiek a tancov spoznajú detičky nových kamarátov, ktorí ich budú sprevádzať na ceste za pokladom. (postavičky v nadrozmernej veľkosti – napríklad rybka Dorka, Kung-Fu Panda či hviezdička z nebíčka) Čaká vás fascinujúce divadlo plné efektov a atrakcií, napríklad hovoriaci papagáj, lietajúce ryby, živí piráti a ďalšie. Najodvážnejšie detičky nám budú pomáhať priamo na pódiu pri nácviku pirátskej hymny či pri plnení iných nenáročných úloh.

Čo je schované v tajomnom pirátskom poklade?

Budú to sladké dukáty alebo sladkosti? Iste že nie 🙂 Tajomný poklad ukrýva jeden krásny odkaz od pirátov pre celú rodinu. Výborne sa zabavíte.

Toto predstavenie je vhodné pre

deti už od 1 roku, rodičov, starých rodičov, na firemné akcie, podujatia pre verejnosť, otváracie ceremoniály, oslavy

Mám záujem

Z rozprávky do rozprávky

Tárajko a Popletajka spolu s kamarátmi z rozprávok precestujú celý svet, aby našli začarovanú kamarátku Pandu Vandu. Predstavenie bude plné zábavných situácii, pesničiek a tancov, ale najmä nových kamarátov z rozprávok, ktoré poznajú všetky deti.

Môžete sa tešiť na stretnutie s Mimóňmi, so Shrekom, princeznou Sofiou, levom Alexom, kráľom Julienom, snehuliakom Olafom, Sidom z Doby Ľadovej alebo inými rozprávkovými postavičkami. Tešíme sa na všetky detičky!

Základná verzia

Tárajko a Popletajka + 4 maskoti – tanečníci + mega Panda

Dĺžka predstavenia: cca. 40 min

Rošírená verzia

Tárajko a Popletajka + 6 maskotov – tanečníci + mega Panda

Dĺžka predstavenia: cca. 50 min

Divadelná verzia

Tárajko a Popletajka + 8 maskoti – tanečníci + mega Panda

Dĺžka predstavenia: cca. 60 min

Predstavenie z rozprávky do rozprávky DELUXE

Vytvoriť dokážeme vystúpenie na mieru podľa požiadaviek klienta. Môžeme zakomponovať vašich maskotov, slogan, prípadne iné propagačné prvky.

Toto predstavenie je vhodné pre

deti už od 1 roku, rodičov, starých rodičov, na firemné akcie, podujatia pre verejnosť, otváracie ceremoniály, oslavy

Mám záujem

Skrátený koncert Tárajka a Popletajky

Organizujete firemný večrierok, festival alebo čokoľvek iné a potrebujete osloviť detské publikum, prípadne aj rodičov? Výborne. Máme niečo, čo vás bude zaujímať. Vytvorili sme skrátenú verziu koncertu. Rovnako veľa zábavy, pozornosti a radosti ako veľký koncert, no časovo menej náročný.

Počas predstavenia vystupuje Tárajko a Popletajka + 2 maskoti. Dĺžka predstavenia je zvyčajne medzi 20. až 30. minútami. Záleží od požiadaviek a možností klienta.

Vyberte si z ponuky maskotov

Skrátený koncert dokážeme obohatiť o maskotov podľa vášho výberu. Ponuka maskotov je široká. Napíšte nám a zistite, čo všetko pre vás máme.

Toto predstavenie je vhodné pre

deti už od 1 roku, rodičov, starých rodičov, na firemné akcie, podujatia pre verejnosť, otváracie ceremoniály, oslavy

Mám záujem

Rozprávkové dvojičky Tárajka a Popletajky

Sú dni, napríklad Mikuláš, kedy si vystúpenia Tárajka a Popletajky želá veľa detičiek a firiem. Mrzelo nás, že sme museli väčšinu odmietnuť. Preto sme vytvorili rozprávkové dvojičky Tárajka a Popletajky. Prinášajú rovnako veľa zábavy ako samotní herci Tárajka a Popletajky, bez potreby osobnej účasti hercov. Detičky dostanú rovnako veľký zážitok a v prípade predstavenia, kde hľadáme stratený pirátsky poklad, aj silný príbeh. Maskotov Tárajka a Popletajky si detičky veľmi obľúbili.

Rozprávkové dvojičky sú veľmi obľúbené

V prieskume si detičky užívajú rovnako predstavenie skutočného Tárajka a Popletajky a predstavenie maskotov – dvojičiek. Presvedčte sa sami.

Toto predstavenie je vhodné pre

deti už od 1 roku, rodičov, starých rodičov, na firemné akcie, podujatia pre verejnosť, otváracie ceremoniály, oslavy

Mám záujem

Pesničkové učenie

Vydajte sa s nami na rozprávkovú cestu v našom veselom predstavení PESNIČKOVÉ UČENIE, v ktorom zažijete kopec zábavy, spevu a tancu , ale naučíte sa aj veľmi dôležité veci o rodine, priateľstve či láske. Učenie sa pomocou piesní je predsa vždy oveľa zábavnejšie. Všetky pesničky z predstavenia nájdete na našom CD, Tárajko a Popletajka – Pesničkové Učenie.

Mám záujem

Kúzelný strom

Tárajko a Popletajka sú plody kúzelného stromu. Vykvitli, dozreli a spadli zo stromu na Zem, aby pomohli prírode a zvieratkám. Jazerá, rybníky a moria sú plné odpadu a preto Tárajko a Popletajka pomôžu zlatej rybke vyčistiť vodu v jazierku. Spoločne s veveričkou odpadkovou profíčkou vyzbierajú všetky odpadky z lesa a naučia deti správne triediť odpad. Lastovičke Evičke postavia domček na čerstvom vzduchu a mravčekovi pomôžu nájsť tieň pred páliacim slnkom. Tárajko a Popletajka v predstavení poukážu tiež na skutočnosť, že ak nezastavíme vyrubovanie lesov, či stromov, tak naša Zem pomaly ale isto zahynie….a to predsa nikto nechce.

Mám záujem

Bojko a Zmrzlinka

Na potulkách svetom sme precestovali veľa krajín, spoznali mnoho národov a detičiek. Skamarátili sme sa aj s ďalšími rozprávkovými postavičkami. Predstavujeme vám skvelú dvojicu Bojka a Zmrzlinku. Najkrajší darček, aký môžete deťom dať, je zážitok, výlet, poznanie. Venujte im predstavenie alternujúcich hercov a zažite neopísateľné nadšenie a zábavu.

Mám záujem