Zobrazených 1–16 z 24 výsledkov

Plyšová hračka Popletajka 30cm

17,00 

Popletajka poteší všetky detičky aj v podobe plyšovej hračky. Plyšová hračka je vhodná na objímanie, hladkanie a hru divadielka s deťmi. Ešte k tomu je aj spoľahlivá a testovaná na bezpečnosť.

Výška – 30cm

Plyšová hračka Tárajko 30cm

17,00 

Tárajko poteší všetky detičky aj v podobe plyšovej hračky. Plyšová hračka je vhodná na objímanie, hladkanie a hru divadielka s deťmi. Ešte k tomu je aj spoľahlivá a testovaná na bezpečnosť.

Výška – 30cm

Plyšový vankúšik Tárajko a Popletajka 25x25cm

10,00 

Ak chcete aby vaše detičky mali v noci pokojný spánok, máme pre vás plyšový vankúšik Tárajka a Popletajky z Rozprávkova na Dobrú Noc. Plyšové hračky a vankúšiky sú vhodné na objímanie, hladkanie a hru divadielka a majú rady hry a šibalstvá s deťmi. Ešte k tomu sú aj spoľahlivé a testované na bezpečnosť.

CD Pomáhame prírode

10,00 

Tárajko a Popletajka sú plody kúzelného stromu. Vykvitli, dozreli a spadli zo stromu na Zem, aby pomohli prírode a zvieratkám. Pre detičky naspievali 13 pesničiek o tom ako by sa malí správať malí Ekohrdinovia.  Tak čo vy na to milé deti? Pomôžete aj vy nám všetkým, prírode a zvieratkám?

CD Minidisko Slovenské hity 2

10,00 

Tárajko a Popletajka prespievali na tomto CD obľúbené zahraničné mini disko hity do slovenského jazyka spolu s kamarátkou Usmievankou. Pre každú pesničku je pridaná aj karaoke verzia . Toto CD vzniklo vďaka Fondu pre podporu umenia FPU .

CD Minidisko Slovenské hity Tárajka a Popletajky

10,00 

Tárajko a Popletajka prespievali na tomto CD obľúbené zahraničné mini disko hity do slovenského jazyka. Pre každú pesničku je pripravená aj tanečná choreografia na kanáli YouTube Tárajko a Popletajka.

Pesničky z CD sú dostupné na streamovacích službách