Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Popletajkin zázračný krémik

6,00 

Popletajkin zázračný krémik

Levanduľa má jemnú korenistú vôňu. Je vhodná k ošetreniu oderkov, popálenín, štípancov a na upokojenie pleti. Pomáha pri srdcovo emočných problémoch, uľavuje nervovému systému a nespavosti. Je vhodná aj v tehotenstve a pre detičky.

Plyšový vankúšik Tárajko a Popletajka 25x25cm

10,00 

Ak chcete aby vaše detičky mali v noci pokojný spánok, máme pre vás plyšový vankúšik Tárajka a Popletajky z Rozprávkova na Dobrú Noc. Plyšové hračky a vankúšiky sú vhodné na objímanie, hladkanie a hru divadielka a majú rady hry a šibalstvá s deťmi. Ešte k tomu sú aj spoľahlivé a testované na bezpečnosť.

CD Minidisko Slovenské hity Tárajka a Popletajky

10,00 

Tárajko a Popletajka prespievali na tomto CD obľúbené zahraničné mini disko hity do slovenského jazyka. Pre každú pesničku je pripravená aj tanečná choreografia na kanáli YouTube Tárajko a Popletajka.

Pesničky z CD sú dostupné na streamovacích službách

Dvojica plyšových hračiek Tárajko a Popletajka

25,00 

Tárajko a Popletajka potešia všetky detičky aj v podobe plyšových hračiek. A ako dvojicu ich môžete kúpiť ešte výhodnejšie so zľavou. Plyšové hračky sú vhodné na objímanie, hladkanie a hru divadielka a majú rady hry a šibalstvá s deťmi. Ešte k tomu sú aj spoľahlivé a testované na bezpečnosť.

Výška – 30cm

Plyšová hračka Popletajka 30cm

15,00 

Popletajka poteší všetky detičky aj v podobe plyšovej hračky. Plyšová hračka je vhodná na objímanie, hladkanie a hru divadielka s deťmi. Ešte k tomu je aj spoľahlivá a testovaná na bezpečnosť.

Výška – 30cm

Plyšová hračka Tárajko 30cm

15,00 

Tárajko poteší všetky detičky aj v podobe plyšovej hračky. Plyšová hračka je vhodná na objímanie, hladkanie a hru divadielka s deťmi. Ešte k tomu je aj spoľahlivá a testovaná na bezpečnosť.

Výška – 30cm