CD-čká pre detičky

Pozrite si ponuku obľúbených rozprávkových CD Tárajka a Popletajky. Zoberieme vás na Minidisko alebo si spolu zaspievame Najveselšie pesničky pre všetky detičky. Šťastné detičky, spievajú pesničky.
Kúpiť v e-shope

Rozprávkové dvojičky

Predstavujeme vám rozprávkové dvojičky Tárajka a Popletajky z Rozprávkova. Rozprávkové dvojičky majú pripravenú skvelú minidisko show a spoločne s moderátorom dokážu zabaviť malé aj veľké detičky.
Vyžiadať cenovú ponuku

Prenájom maskotov

Potrebujete originálneho maskota? Chceli by ste zorganizovať akciu alebo podujatie s maskotmi? Oslovte Tárajka a Popletajku a dohodnite si prenájom maskotov. Originálni maskoti dodajú podujatiam tú správnu energiu a zábavu.
Viac informácií

Rozprávkovo víkend

Prežite víkend s rozprávkovými postavičkami, maskotmi a divadelnými predstaveniami. Jazyková škola Tárajka, či škola varenia alebo hry na klavíri od Popletajky. Špeciálna ponuka pre hotely a rezorty. Poďme sa zabaviť!
Vyžiadať cenovú ponuku

Reklamné videoklipy

Dokážeme pripraviť video na mieru. Vo videu dokážeme umiestniť produkty vašej značky. Dokážeme veľmi presne a účinne zacieliť veľmi špecifickú cieľovú skupinu. Opýtajte sa, čo všetko dokážeme pre vašu značku pripraviť.
Chcem propagovať značku

Festival maskotov

Huráá, huráá, maskotov je tu plná fúra. Festival maskotov z rôznych rozprávok (od 10 do 70 maskotov). Detičky si nájdu svoje obľúbené rozprávkové bytosti a starší môžu zaspomínať na skvelé detské časy.
Viac informácií
služby

Koncerty

Zažite kopec zábavy s Tárajkom a Popletajkou. Zoberieme vás do Rozprávkova alebo sa s nami poďte plaviť po mori na našej pirátskej lodi pri hľadaní strateného pokladu. Čakajú na vás nové dobrodružstvá. Tešíme sa na vás!
Viac informácií

Alternujúci herci

Tárajko a Popletajka veľa cestujú po svete a preto je možné, že nebudú k dispozícií vo vami požadovanom termíne. Divadelné predstavenie môžu odohrať alternujúci herci Fúzik a Nezábudka alebo Bojko a Zmrzlinka. Bude veselo 🙂
Vyžiadať cenovú ponuku

Youtube kanál

Na našom YouTube kanáli nájdete ukážky tanečných vystúpení a videí z nového CD Minidisko Slovenské Hity, časti predstavenia Z Rozprávky do Rozprávky a mnoho ďalších zábavno – náučných videí pre všetky detičky.
Prejsť na Youtube

Facebook stránka

Na Facebooku Tárajka a Popletajky každý deň prinášame množstvo súťaží o zaujímavé ceny, fotografie z vystúpení a termíny aktuálnych koncertov. Sledujte facebook stránku a o všetkých novinkách budete vedieť medzi prvými.
Prejsť na Facebook